Nie masz projektu, brak pomysłu,
a może chcesz odświeżyć markę...

Projektowanie graficzne to fundament marketingu i reklamy. Nie wystarczą umiejętności czysto techniczne, jak doskonała obsługa programów graficznych, na nic też szablony (np. w Canvie), to wrażliwość estetyczna wynikająca z wykształcenia artystycznego oraz ponad 30-letnie doświadczenie pozwalają oferować naszym klientom projekty na najwyższym poziomie.
Identyfikacja wizualna Twojej marki to podstawa w jej rozwoju i komunikacji z odbiorcami. Elementy, które będą wchodzić w jej skład, posłużą Ci także do zwiększenia świadomości oraz rozpoznawalności marki.

Zamawiając u nas projekty graficzne wraz z realizacją, gotowe materiały otrzymasz kurierem.

Pracujesz w Canvie, czas poświęcasz na projekt graficzny i jak przychodzi moment realizacji, to okazuje się, że są jakieś błędy, nie zgadza się format lub rozdzielczość, brakuje spadów i nie można z tak przygotowanego materiału drukować. Mam radę dla Ciebie – zgłoś się do nas, za nieduże pieniądze przygotujemy profesjonalny projekt i wydrukujemy każde Twoje zadanie.

Logo charakteryzuje firmę, jednocześnie przekazując jej wartości i idee, którymi się kieruje. Lifting logo – wykonuje się po to, aby odświeżyć i dostosować je do najnowszych trendów oraz wymagań rynku, aby jeszcze lepiej będzie trafiać do właściwego grona odbiorców. Polega na lekkiej modyfikacji formy graficznej czyli: zmianie fontu, znaku, kolorystyki. To w konsekwencji prowadzi do stworzenia nowych materiałów reklamowych od ulotek, wizytówek, papieru firmowego, szyldów, opakowań itp. do np. oprawy graficznej samochodów.